תקציר

לקראת שחרורו הקרב של אביו מהכלא, נפערים סדקים בעולם הוירטואלי של אבשלום, אלוף פארקור. העימות הבלתי נמנע עם האיש שהעיד נגדו במשטרה הולך לקבוע את גורלה של אימו.

מעצרו של האב לפני שלוש שנים זעזע את משפחת גיל. ריקי, אם לשישה נותרה המפרנסת היחידה למשפחה בת שמונה נפשות. על אביו של אבשלום נמנע מלראות את ילדיו בצו בית משפט. אבשלום נשר מבית הספר בכתה י', נע בין עבודות מזדמנות. עם קריסת עולם ילדותו, הוא החל לייצר לעצמו מציאות אלטרנטיבית, בה הוא אלוף פארקור, גיבור על שיודע לעוף.

הסרט מלווה את הקונפליקטים הפנימיים והחיצוניים עימם מתמודדים אבשלום ואימו, ריקי, במשך הציפייה לאב. ריקי נאבקת בקשיי היום-יום תוך שהיא נאבקת ברגשות האשם על כך שפירקה את המשפחה. אבשלום מנסה לשמור על העולם שבנה לעצמו לנוכח המציאות הנושכת שהוא ניצב בפניה. השניים יאלצו להתמודד עם גבר שחזר משהייה של שלוש שנים בכלא.

מאז זכייתו בפרס "ישראל האחרת" לסרט תיעודי בפסטיבל חיפה, הוקרן הסרט ברחבי הארץ הן לקהל הרחב בסינמטקים והן בפורומים מקצועיים. בתום ההקרנה מתנהל דיון עם יוצר הסרט, לעתים כחלק מפאנל מקצועי ולעתים לבד, בהתאמה לקהל היעד. קיימת אפשרות להזמין גם את גיבור הסרט. בין הגופים שכבר עבדו עם הסרט נמנים מלכ"רים, רשויות, עיריות ומועצות מקומיות, בתי ספר תיכון, אוניברסיטאות ומכללות.